BİZ KİMİZ ?

Kardeşler Tıbbi Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti.

1996 yılında halen hizmet vermekte olduğu Fındıkzade Karagül iş merkezinde kuruldu. Çok geçmeden medikal sektörünün önemli firmalarından biri olan şirketimiz, Türkiye’nin önemli tıbbi malzeme şirketlerinin bayiliğini yapmaya başladı. Bununla birlikte, hizmet ve ürün yelpazesini Anadolu’ya da yayma kararı alan firmamız, sırasıyla KOCAELİ, ZONGULDAK EREĞLİ ve ADANA şubelerini hayata geçirdi. Akabinde Kocaeli, Zonguldak Ereğli ve Adana şubelerini üs olarak kullanıp civar illere tüm ürün yelpazesinin dağıtımını yapmaya başladı. Kısa sürede 1220 seçkin medikal dükkân, eczane, hastane ve hekime hizmet verir hale gelen firmamız hali hazırda 24 profesyonel çalışanı ile hizmet ve ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

  • KARDEŞLER TIBBİ MALZEME SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ‘ni sektör de ve son kullanıcı bazında marka yapmak.
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

MİSYONUMUZ

  • Tıbbi malzeme ve medikal malzeme ihtiyacı olan müşterilerimize kaliteli ürün sunmak.
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışı sunmak.

DEPARTMANLARIMIZ

Satış & Operasyon departmanımız sizlerin ihtiyaçlarına yönelik ürün fiyatlandırma, çözüm sunmaktadır. Özellik ve fiyatlarını merak ettiğiniz ürünlerimiz için bizlerle iletişime geçerek ilgili departmanımızdan destek alabilirsiniz.

Rapor, reçete ve cari işlemlerinizi ilgili departmanımız aracılığı ile düzenleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için muhasebe departmanı ile iletişime geçiniz.

Kurum veya kuruluş ihaleleriniz için departmanımıza teklif hazırlatabilir. Firma olarak katılacağınız ihaleler için bizlerden ürün temin edebilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişim geçiniz.

GELİŞEN FİRMA ÖZELLİKLERİ

Müşteri Memnuniyeti
Kurumsallık
Operasyon
Tedarik Zinciri
Diyalog - İletişim